Başkan Atmaca: “MAGİAD Yeni üyelerle daha da güçlü”

featured
Erhan Atmaca
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmara Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİAD) Eylül ayı Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının katıldığı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundukları toplantıda konuşan MAGİAD Genel Başkanı Erhan Atmaca, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Başkan Atmaca, “Oluşturduğumuz genç kadro ile çalışmaya devam ediyoruz. Yönetimimizle bir araya geldik. Güzel işlere imza atmak için başladığımız görevimizde tüm enerjimizle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Başkan yardımcısı Mustafa Akıncılar’ın ev sahipliğinde, Tavşancıl’da gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Atmaca, “MAGİAD 150’ye yakın üyesiyle Gebze bölgesinin en büyük iş insanları derneklerinden biri. Şu anda 30’a yakın işletme sahibi derneğimize resmi üye müracaatlarını yaparak aramıza katılmak istiyorlar. Önümüzdeki Kasım ayına kadar butün bu müracaatları değerlendirerek katılımları konusunda nihayi kararımızı hep beraber vereceğiz. Bununla ilgili üye katılım programı gerçekleştirmeyi düşünüyoruz” dedi. MAGİAD’ın bugüne kadar birlik ve beraberlik içinde büyüyerek geldiğini hatırlatan Genel Başkan Erhan Atmaca, özellikle dernek üyeleri arasında birlik, beraberlik ve dayanışmanın artarak devam etmesi için üye kaynaşma toplantılarının sayısını artıracaklarını ifade etti.

Başkan Atmaca: “MAGİAD Yeni üyelerle daha da güçlü”


MAGİAD’ın önümüzdeki dönemde daha aktif bir rol üstleneceği mesajını veren Başkan Atmaca, Yönetim Kurulu Üyelerinden bu konuda desteklerini esirgememelerini istedi.
Misafirperverliğinden dolayı Mustafa Akıncılar’a teşekkür eden MAGİAD İkinci Başkan’ı Bülent Özdemir, “MAGİAD’ın bölgede etknliği gün geçtikçe artıyr. Bunu derneğimize katılımların her gün artması ile açıkça görüyoruz. Şu anda birçok iş insanı derneğimize üye olmak için müracaatını yapmış ve aramıza katılmak için gün sayıyorlar. Önemli olan bu katılımcılarla beraber üyelerimiz arasındaki ilişkileri artırmak. Bunun için de en kısa zamanda hep beraber başarılı adımlar atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Atmaca: “MAGİAD Yeni üyelerle daha da güçlü”
Başkan Atmaca: “MAGİAD Yeni üyelerle daha da güçlü”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Milletin Kürsüsü | Sesinize Ses Olmak İçin Sokaklarda ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!