Çayırova’da Karadeniz ve Balkan rüzgarı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çayırova Belediyesinin hafta sonu düzenlediği Batı Karadeniz ve Balkan Türkleri Kültür Festivali büyük ilgi gördü.


Çayırova Belediyesi’nin Karadeniz Yöresel Dernekleriyle birlikte düzenlediği Batı Karadeniz Yöresel Dernekler Kültür Festivali büyük ilgi gördü. Karadeniz esintilerinin olduğu gecede Resul Dindar ve yöresel sanatçılar Habibe Bozkır, Sezai Yıldırım, Şevket Doğan sahne aldı.


RESUL DİNDAR SAHNEYİ SALLADI


Batı Karadeniz Yöresel Dernekler Kültür Festivali’nde sahne alan Resul Dindar, sevilen parçalarıyla  kulakların pasını sildi. Enerjisi ve sahne performansı ile izleyenlere güzel bir gece yaşatan Resul Dindar Karadeniz şarkılarını Çayırova’lılar için seslendirdi.
Festivalde bir konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,“Bizler bu güzel ilçemizde sizin daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamanız için gayretle çalışıyoruz. Bu anlamda her alanda gayret gösterdiğimiz gibi kültür ve sanatı da önemsiyoruz. Çayırova’mıza gelen kıymetli sanatçımız Resul Dindar’a çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.
Çiftçi’nin konuşmaları sonrası söz alan Resul Dindar, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye organizasyondan dolayı teşekkür etti. Başkan Çiftçi sanatçı, Dindar’a hediye takdim etti.


 ÇAYIROVA’DA BALKAN RÜZGARI ESTİ


Çayırova Belediyesi’nin Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile düzenlediği Balkan Kültür Festivali gerçekleşti. Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi salonunda yapılan festivalde sanatçı Elvan Günaydın ve Rumeli Ekrem sahne aldı. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi festivale katıldı. Balkan müzikleriyle dolu gece büyük ilgi gördü. 

Çayırova’da Karadeniz ve Balkan rüzgarı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!