ErasmusDays 2022 Etkinliği İlgi Gördü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erasmus+ Programının tanınırlığını ve projelerinin görünürlüğünü artırmak amacıyla tüm Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Dış İlişkiler Ofisi tarafından “GTÜ ErasmusDays 2022” etkinlikleri gerçekleştirildi. 

Etkinlikler kapsamında kampüs içerisinde oluşturulan ve gün boyu (10.00-16.30) yüzlerce öğrencinin ziyaret ettiği tanıtım ve bilgilendirme masasında Erasmus Kurum Koordinatörü Dr. Mevlüdiye GÜZEL ve ofisin uzman personeli ile geçmiş proje dönemlerinde Erasmus öğrenim ve staj hareketliliği gerçekleştiren GTÜ öğrencilerinin de katılımıyla GTÜ öğrencilerine bilgi ve deneyim aktarımı gerçekleştirildi. Matematik, Mimarlık ve Şehir Bölge Planlama gibi bazı bölümlerin Kariyer Planlama dersleri kapsamında öğrenciler standı ziyaret ederek dersin bir kısmı ya da tamamında stantta bilgi alıp sorularına cevap aldılar. 

Gün içerisinde Dış İlişkiler Ofisinden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasari ÇELEBİ, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı, GTÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN, ve Teknoloji Transfer Ofisi Genel Müdürü Doç. Dr. Abdurrahman AKYOL da Erasmus bilgilendirme masasını ziyaret ederek Erasmus farkındalığının arttırılmasına katkıda bulundu. 

Çeşitli ikramlarında paylaşıldığı bu etkinlikte, ileride Erasmus+ Değişim Programı gibi değerli bir alanda tecrübe kazanmak isteyen öğrencilerin akıllarındaki tüm sorular cevaplandırılarak, geleceğe dair planlama yapmalarına destek olundu. 

ErasmusDays 2022 Etkinliği İlgi Gördü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!