Genç kadının vajinasından öyle şeyler çıktı ki! Tam 88 parça

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’nin Liverpool bölgesinde yaşayan 30 yaşındaki Brooke Morgan isimli genç kadın, daha önce kendisine şiddet uyguladığı da öğrenilen sevgilisinin baskısıyla vajinasında çok sayıda uyuşturucu ile yakalandı. Genç kadının cinsel organından çıkan paketlerin sayısı herkesi şoke etti.
28 yaşındaki Ryan Leonard’la yaşadığı ilişki boyunca hem şiddete hem de zorbalığa maruz kalan Brooke Morgan, uyuşturucularını cinsel organında saklamasını da erkek arkadaşının istediğini ve bunun için üzerinde baskı kurduğunu açıkladı.
Erkek arkadaşının tehditleri üzerine durumu kabul etmek zorunda kalan Morgan’ın cinsel organından tam 71 parça uyuşturucu taş ve 17 paket eroin çıktığı iddia edildi. Çift, polisin yaptığı standart bir denetim esnasında Morgan’ın gergin tavırları üzerine yakalandı.
Olayın ardından evlerine yapılan baskında da yüklü miktarda uyuşturucu madde bulundu. Brooke Morgan ve erkek arkadaşı suçlarının ortaya çıkmasının ardından ilk kez mahkemeye çıktı. Genç kadının cinsel organında taşıdığı uyuşturucu madde miktarını salondaki herkesi şaşkına çevirdi.
2005 yılında bir mahkumiyeti olan Brooke, zamanını hayır kurumlarında gönüllü çalışarak ve aileye bakarak geçiren nazik ve çalışkan biri olarak tanımlandı. Bunlar da göz önünde bulundurularak genç kadın hakkında 24 ay hapis istendi. Erkek arkadaşı Ryan ise kara para aklama gibi diğer suçlarının da ortaya çıkmasıyla 54 ay hapis cezası aldı.

Genç kadının vajinasından öyle şeyler çıktı ki! Tam 88 parça

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!