Kayhan Özler meclis üyeliğinden istifa etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Kayhan Özler, Meclisteki görevinden istifa etti.

Başka bir kamu görevine seçilen Özler, aynı anda iki kamu kurumunda görev yapmama adına böyle karar aldığını duyurduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “2019 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde, meclis üyesi olarak seçilmiş olduğum ve bu güne kadar şerefle yürüttüğüm, “Gebze Belediyesi Meclis Üyeliği” görevimden bugün itibariyle istifa ediyorum.

İstifa gerekçem, başka bir kamu kurumunda görev alacak olmam ve aynı anda ikinci bir kamu görevi yapmamın kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde doğru olmaması sebebiyledir. Dolayısıyla Millet İttifakı veya partimle alakalı bir istifam söz konusu değildir. Partimin üye sıfatıyla her zaman emrinde ve destekçisi olacağım. Ayrıca yerime Millet İttifakımızdan bir meclis üyesinin gelecek olması da ittifak kapsaminda herhangi bir hak kaybına yol açmayacaktır. Yeni gelecek arkadaşımızın da bu görevi son derece başarıyla yürüteceğinden ve Gebze halkına hizmet edeceğinden zerre şüphem yoktur.

Meclis üyeliği adaylığımdan bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Milletvekilimize, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, birlikte çalıştığım belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza, il ve ilçe yöneticilerimize, gençlik kollarımıza ve tüm partililerimize teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da daha İYİ bir Gebze için her zaman elimizden geldiğince gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Kayhan Özler meclis üyeliğinden istifa etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!