Kocaeli GÜDEF kongreye gidiyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlimizin etkin STK’larından Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu, Pazar günü kongreye gidiyor. İlimizde yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren, kültürel faaliyetlerin yanı sıra eğitim alanındaki hizmetleriyle ön plana çıkan GÜDEF, dün akşam Tarçın Bistro’da toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda 16 Ekim Pazar günü için kongre kararı alındı. Mevcut Başkan Ertuğrul Taşlı, işlerinin yoğunluğundan dolayı görevden affını isteyerek, kongrede aday olacak isme güçlü destek verilmesini istedi. Üyelerin devam etmesi yönündeki çağrıya rağmen, yoğun iş temposu nedeniyle bırakma kararı alan Taşlı, bu zamana kadar kendisine destek olan tüm yönetimine ve üyelere teşekkür etti.

BAŞKAN ADAYI SELAMİ KOLCU

Pazar günü saat 10.00’da gerçekleşecek ve Gebze Çözüm Koleji’nde yapılacak kongrede GÜDEF’in emektar isimlerinden Selami Kolcu tek Başkan adayı olarak seçime girecek. Üyelerin desteğiyle tek aday olarak gösterilen Kolcu, gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür ederek, çalışmalarından dolayı Ertuğrul Taşlı’yı da tebrik etti. Başkan adayı Kolcu, dün akşam yapılan toplantıda yönetimde yer alacak isimlerle toplantı yaptı. Kolcu kongrede 40 kişilik güçlü bir yönetimle göreve talip olacak.

SELAMİ KOLCU KİMDİR?

1988 Gebze doğumlu olan Selami Kolcu aslen Gümüşhane Merkez Kazantaş köylüdür.

İlk ve orta öğretimini Darıca’da bitirdikten sonra Ankara’da Gazi üniversitesi

Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden Lisans eğitimini tamamlandı. Sonrasında Gebze Teknik Üniversitesinde İşletme fakültesinde MBA yaptı. 2. Yüksek lisansını da yine aynı üniversitede Strateji Biliminde yapmaya devam ediyor. Özel bir firmada çalışmakta ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evlidir.

Kocaeli GÜDEF kongreye gidiyor!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!