Nail Çiler, CHP örgütü ile bir araya geldi
“El ele, gönül gönüle kazanacağız”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Kocaeli 4. Sıra Milletvekili Adayı, Gebze eski Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, CHP’nin Gebze, Darıca ve Çayırova ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek parti yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk ziyaret Gebze ilçe başkanlığında oldu. Buradaki toplantıya CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan, il yöneticileri , SKM Başkanı Yakup Yılmaz, Kadın ve Gençlik kollarıbaşkanları, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.
Burada bir konuşma yapan Nail Çiler, “Şimdi durmadan çalışma, gönülleri kazanma, dostlarımızı arttırma ve el ele gönül gönüle, birleşe birleşe kazanma zamanıdır” dedi


Her dakikanın kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Nail Çiler, “Ülkemizin bugünlerden daha iyi bir şekilde yönetilmesi için; gençlerin, kadınların, çocukların ve toplumumuzun her bir ferdi için daha umut dolu yarınları inşa etmek için tüm gücümüz ve imkanlarımızla çalışmak zorundayız. Millet İttifakı olarak farklı dünya görüşlerine sahip ancak aynı ortak amaçla; güçlü, zengin, huzurlu ve umutlu bir Türkiye hayalinde buluşan on milyonlarca insan 14 Mayıs günü Allah’ın izniyle hedefimize ulaşacağız. Şimdi zaman durmadan çalışma, gönülleri kazanma, dostlarımızı arttırma ve geçmişten gelen tüm kırgınlıkları onararak el ele gönül gönüle, birleşe birleşe kazanma zamanıdır” diye konuştu.
Nail Çiler daha sonra Darıca ve Çayırova ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek parti yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi.

Nail Çiler, CHP örgütü ile bir araya geldi
“El ele, gönül gönüle kazanacağız”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!