Otizme dikkat çektiler

featured
GÖLCÜK'TE OTİZME FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA YÜRÜYÜŞ DÜZENLEDİ. EŞİYLE BİRLİKTE YÜRÜYÜŞE KATILAN GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKANI ALİ YILDIRIM SEZER, "OTİZMİN FARKINDAYIZ, ÇOCUKLARIMIZIN HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ" DEDİ. (HAKAN ÖZTÜRK/KOCAELİ-İHA) Gölcük'te otizme farkındalık oluşturmak amacıyla yürüyüş düzenledi. Eşiyle birlikte yürüyüşe katılan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, "Otizmin farkındayız, çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağız" dedi.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gölcük’te otizme farkındalık oluşturmak amacıyla yürüyüş düzenledi. Eşiyle birlikte yürüyüşe katılan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Otizmin farkındayız, çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağız” dedi.
Asla Yalnız Değilsiniz Gölcük Otizm Derneği tarafından düzenlenen yürüyüşe, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, eşi Türkan ve kızı İpek Sezer, otizmli çocuklar, aileleri ve vatandaşlar katıldı. Kavaklı Kongre Sarayı’ndan başlayan farkındalık yürüyüşüne katılanlar, Gölcük Belediyesi Çocuk Mehter Takımı eşliğinde yürüdü.
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Kısa bir süre önce kurulan ve otizmli çocuklarımız için çok kıymetli çalışmalar gerçekleştiren, Dernek Başkanı Kerim Özdemir ve yönetimini tebrik ediyor, katılımları için ailelere ve çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Otizm bir eksiklik değil, farklılıktır. Otizmin farkındayız, çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Otizme dikkat çektiler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!