Saide Arslan Çalışkan’dan dobra açıklamalar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Gebze Belediyesi Meclis üyesi Saide Arslan Çalışkan önceki gün katıldığı televizyon programında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Çalışkan, ““Gebze Belediyesi yaptıklarından çok, yapmadıklarıyla vatandaşın yanında, alkışlanacak bir şey yapsalar alkışlarım, ama maalesef böyle bir şeyi bugüne kadar görmedik” derken “Burnunun dikine giden bir muhalefet anlayışımız yok. Hiçbir zaman da olmadı, Gebze Belediye meclisine her zaman yardımcı olmak, vatandaşın hakkını savunmak, Gebze’nin sorunlarını anlatmak için meclisteyiz” ifadesini kullandı.
“TEK AMACIMIZ ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU
Kasım ayında Gebzeli çocuklar için verdikleri öğrencilere bir öğün beslenme desteği önergesiyle ilgili de konuşan Çalışkan, “Bizler ilk olarak Kasım ayında meclise getirdik, aslında bu denli polemik olacağını sanmıyordum, Gebzeli çocuklar için bir şey istiyoruz sonuçta. Gebze’deki pek çok ailenin şartları, durumları ortada. Ülkenin ekonomisi ortada, asgari ücretle birkaç çocuğu olan aileler var, Kasım ayında bunu meclise sunduk, Belediye Başkanı “Hangi CHP Belediyesi yapıyor?” dedi.
“ALGI OPERASYONU DEDİLER!?”
Ertesi ay yapılan Aralık ayı meclisinde konuyu yine gündeme getirdiklerini kaydeden CHP Gebze Belediyesi Meclis üyesi Saide Arslan Çalışkan “Sordukları için anlattık, CHP’li Belediyelerde yani İzmit; İstanbul, Beylikdüzü; Ankara, Çankaya ve İzmir Büyükşehir Belediyelerimizde öğrencilere bir öğün beslenme desteği verildiğini söyledik, ifade ettik. Aldığımız cevaplar, “Kaç okulda var, kaç kere var tarzında atta algı operasyonu yaptığımız bile söylendi, bunun neresi algı?” şeklinde konuştu.
“BEN DE İSTERİM ELBETTE!”
Vekil aday adaylığı konusuna da açıklık getiren başarılı siyasetçi, “Ben şu anda meclis üyesiyim, görevim bu, görevimi yapmaya çalışıyorum. Sonuçta milletvekili olmayı kim istemez? Ben de isterim elbette. Ama benim istememle olmaz, örgüt isteyecek, partim isteyecek, vatandaş isteyecek, tüm bunların bir araya gelmesi gerekiyor, bu soruya yanıtım bu olur” diyerek sözlerini tamamladı.

Saide Arslan Çalışkan’dan dobra açıklamalar

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!