Selim Çakır bağımsız adaylık başvurusunu yaptı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP’den milletvekili adaylığı için başvuran ancak listede yer bulamayan Kocaeli Ülkü Ocakları İl eski Başkanı Selim Çakır bağımsız adaylık başvurusunu yaptı. Adıyaman’dan başvuran Çakır, “Bu memleketin yeniden imar edilecek bir yapıya ihtiyacı var. Bu yapıda da kendimize olan güvenle bir faydamız olsun istiyoruz. Bağımsız milletvekilliği için Adıyaman’dan başvurumu yaptım.” dedi.

Kocaeli Ülkü Ocakları İl eski Başkanı Selim Çakır, Adıyaman’dan bağımsız milletvekili aday adaylığı için bugün başvurusunu yaptığını açıkladı. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için yayınlanan aday listelerinde yer bulamayan Çakır, geçtiğimiz dönem yapılan seçimlerde de memleketi Adıyaman’dan başvuru yapmış listeye girememişti. Çakır bu kez de şansını bağımsız adaylıktan yana deneyecek.

‘YÖNETİMİN DEĞİŞMESİ GEREK’
Yönetimin değişmesi gerektiğini ifade eden Çakır, “Bu memleketin yeniden imar edilecek bir yapıya ihtiyacı var. Bu yapıda da kendimize olan güvenle bir faydamız olsun istiyoruz. Ülkemizdeki yönetimin değişmeye ihtiyacı var. Bugün Adıyaman’dan bağımsız milletvekili adaylığı için başvurumu yaptım, dilekçemi teslim ettim. 14 Mayıs seçimleri ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu

Selim Çakır bağımsız adaylık başvurusunu yaptı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!