Şirket yönetemeyenler Çiler’i eleştiriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


4 Ekim’de yapılacak olan Gebze Ticaret Odası (GTO) seçimleri için Nail Çiler’e karşı olan isimler çirkin dedikodular yaparak karalama kampanyası düzenlemeye başladı. GTO Başkanı Çiler’i sandıkta yenemeyeceklerini anlayan isimler sahada Çiler’i kötülüyor.


Daha önce Darıca’da sigortacılık yapan Adnan Karaman isimli şahıs sahada Çiler aleyhine karalama yapmaya çalışarak kendine nema çıkartmaya çalışıyor. Kendi şirketini bile yönetmeyi başaramayarak iflas eden Adnan Karaman, Gebze ve Gebzelilerin gönlünde taht kurmuş olan Nail Çiler hakkında sağda solda kötüleme yaparak yıpratmaya çalışıyor.

Herkesin takdirini toplayan Çiler’in yaptıklarını gören ve bilen herkesten tepki toplayan Adnan Karaman ve onun gibi isimler tepki çekiyor. Daha geçen hafta Darıca’ya milyonluk yatırım yapan Çiler’i kötüleyen Adnan Karaman kendi sigorta şirketini bile yönetemeyerek batırmış. Ama sağda solda Gebze’nin medarı iftiharı Nail Çiler’i kötülüyor. Olumsuz söylemlerle Nail Çiler’i başarısızlıkla suçlayan Nail Çiler karşıtları saçmalamaya devam ediyor. Ticari başarısızlığa uğramış olan Adnan Karaman Gebze ve Gebzelilere büyük başarıyla hizmet eden Çiler’i sahada aktif olarak çalışarak olumsuz söylemlerde bulunup başarısızlıkla suçluyor. Çiler’in karşısına aday bile çıkartamayan isimler, Çiler gibi Gebze’ye faydası olan isimleri karalayarak kendilerini ön plana çıkartıyorlar.

Şirket yönetemeyenler Çiler’i eleştiriyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!