Sorunların çözüm yeri Cumhur ittifakıSorunların çözüm

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı ekonomik sıkıntıların farkında olduklarını ancak bunları çözecek gücün yine Cumhur İttifakı’nda olduğunu söyledi. Yudum Kaşıkçı, “Bize güvenin” dedi.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı seçim çalışmalarında güne Dilovası ile başladı. Fatih Mahallesi’ni ziyaret eden Yudum Kaşıkçı bölge halkının sorunlarını dinledi. Vatandaşlar özellikle kimyasal tanklar yüzünden ciddi sorunlar yaşadıklarını söyledi. Sorunları not alan Yudum Kaşıkçı daha sonra Köseler TOKİ Konutları’ndaki pazarı ziyaret etti. Pazarcılara hayırlı kazançlar dileyen Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

SORUNLARI BİLİYORUZ

Güriş Sanayi Şirketi çalışanlarıyla yemekte bir araya geldi. Firma sahibi Sefa Toydemir’e teşekkürlerini sunan MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı daha sonra Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti. Bir sonraki programda Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Yudum Kaşıkçı vatandaşlarla görüştü. “Her bir vatandaşımız sorunlarını birer birer not alıyoruz. Sorunların çözümü yine Cumhur İttifakında” diyen Kaşıkçı, Cumhur İttifakı için destek istedi.

GÜN BOYU ZİYARETLER

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı sırasıyla Dilovası Sarışeyh Köyü Derneği, Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu, Dilovası Gümüşhaneliler Derneği, Dilovası Ordulular Derneği ve Dilovası Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti. Ülkü Ocakları üyesi gençlerle buluşan, annesi vefat eden eski MHP Dilovası Teşkilat Başkanı Aslan Sazak’a taziye ziyaretinde bulunan MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, askere giden Tuğrul Deniz’in de asker kınasını yaktı.

Sorunların çözüm yeri Cumhur ittifakıSorunların çözüm

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!