YATIRIM İÇİN GEBZE’YE GELDİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığ’dan ailesi ile birlikte yurt dışına giden, burada yaptığı başarılı yatırımlarla yıldızı sürekli parlayan işadamları grubu içerisine adını yazdıran Muhammed Yılmaz yatırımlarının bir bölümünü Türkiye’ye kaydırmak ve istihdam alanı oluşturmak için Kocaeli’ne geldi. İşadamı Muhammed Yılmaz Kocaeli’nde 2023 ile birlikte bir çok alanda yatırım yapacak.
30 yıl önce Elazığ’dan Holladadanın rijswijk kentinde ikamet eden Yılmaz ailesi bu bölgede özel internet kabloları üreterek iş dünyasına giriş yaptı. Kısa sürede işin geliştiğini belirten Muhammed Yıldız şu anda avrupa pazarında iyi bir noktaya geldiklerinin altını çizdi.
30 MİLYON AVRO YATIRIM
Başta Gebze olmak üzere bölgemizde yatırım alanları arayan ve görüşmeler yapan Yılmaz ilk planda 30 milyon Avroluk bir yatırım hedeflerini belirterek bölgedeki arayışlarının devam ettiğini söyledi. Yılmaz, “Sanayi başkenti olan Gebze’de internet kablosu üzerine bir fabrika ve depolama alanı kurmak istiyoruz. Bu amaçla çalışmalara başladık. Ayrıca hotel toplu konut projelerimizde olacak. Yatırımlarımız sadece bu bölge ile sınırlı kalmayacak, memleketimiz olan Elazığ için de yatırım programımız olacak. 2023 yılı ile birlikte aile olarak bu bölgede ve ;Elazığ’da yadırım çalışmalarımız başlayacak. Aile olarak fizibilite çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık, yatırım alanlarımızı belirledik. önümüzdeki süreçte yapacağımız işleri Gebze kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

YATIRIM İÇİN GEBZE’YE GELDİ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!