Yenimahalle ASM açılışa gün sayıyor

featured
ÇAYIROVA BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN YENİMAHALLE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ, MUHTARLIK OFİSİ VE SPOR SALONU AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR. (HAKAN ÖZTÜRK/KOCAELİ-İHA) Çayırova Belediyesi tarafından yapılan Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi, muhtarlık ofisi ve spor salonu açılış için gün sayıyor.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Çayırova Belediyesi tarafından yapılan Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi, muhtarlık ofisi ve spor salonu açılış için gün sayıyor.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin Yenimahalle sakinlerinin talepleri üzerine hayata geçirdiği Aile Sağlığı Merkezi, muhtarlık ofisi ve spor salonunda çalışmalar tamamlandı. Belediye tarafından yeri kamulaştırılan ve projesi hazırlanarak kısa sürede yapılan çok amaçlı hizmet binası iki kattan oluşuyor. Zemin katında muhtarlık hizmet ofisi ve spor salonu yer alan binanın ikinci katı ise aile sağlığı merkezi olarak hizmet verecek. Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi ve hizmet binası, çevre düzenlenmesinden sonra mahalle halkının hizmetine açılacak. Yenimahalle’nin önemli bir eksikliğini giderecek proje çerçevesinde aynı alanda yapılan parka yenileri de ilave edilecek.

Yenimahalle ASM açılışa gün sayıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!