Yudum Kaşıkçı’dan köylere çıkarma

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir günde Gebze’nin köylerini ziyaret eden MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı büyük ilgi gördü. Köylüler Yudum Kaşıkçı’ya tam destek vereceklerini söyledi.

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı seçim çalışmalarına Gebze’nin köylerinde devam etti. Ülkücü hareketin bölgedeki emektarlarından Turan Kocagöz’ün ev sahipliğinde Pelitli ve Balçık köylerindeki esnaflarla bir araya gelen ve sorunları dinleyen Yudum Kaşıkçı hepsini tek tek not aldı. Sorunların çözümünün yine Cumhur İttifakı olduğunu vurgulayan Yudum Kaşıkçı, “Desteklerinizi esirgemeyin. Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz” ifadesini kullandı.

HEPSİNİ TEK TEK GEZDİ

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Gebze’nin köylerini tek tek gezdi. Sırasıyla Pelitli, Mollafenari, Denizli, Yağcılar, Alihocalar, Kargali-Orhanlı, Duraklı, Hatipler, Melemezli ve Tepenayır köylerini ziyaret eden Yudum Kaşıkçı burada vatandaşları dinledi. MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, Cumhur İttifakı için destek istedi. Köylüler de Yudum Kaşıkçı’ya tam destek vereceklerini söyledi.

Yudum Kaşıkçı’dan köylere çıkarma

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı Yükleyin, doğru ve objektif habere daha hızlı ulaşın!